O nas

Oferta zabiegowa zaproponowana przez SkinMed, została stworzona aby pomóc Państwu w usunięciu skutków zmęczenia fizycznego, psychicznego, a poprzez zmianę nawyków żywieniowych przyczynić się do zmiany jakości życia.

Głównym celem i misją gabinetu jest dbanie o ciało, jego wygląd i strukturę aby w ten sposób zwiększyć komfort życia związany ze stanem duchowym i fizycznym, a także przywrócić skórze naturalną witalność. Dlatego na bieżąco jesteśmy z najnowszymi nowinkami technicznymi z kraju i ze świata. Staramy się aby w ślad za równowagą duchową i cielesną zaszła także równowaga w ,,Twojej głowie” związana ze skuteczną zmianą żywienia. W uzyskaniu tego celu pozwoli poznanie swoich potrzeb fizycznych i psychicznych popartych konsekwencją w działaniu.

SkinMed ma w swojej ofercie posiada najnowszej klasy sprzęt medyczny Icoone, który dzięki szerokiej gamie możliwości pozwala na zabiegi fizjoterapeutyczne, anty- aging, zabiegi antycellulitowe, a spełniając możliwości techniczne pozwala na np. walkę z luźną skórą, bólami karku, pleców czy też na efektywne wsparcie przed i po liposukcji. Do dyspozycji pacjentów jest IPL-GEM wysokiej klasy izraelski sprzęt, efektywny w zabiegach fotoodmładzania, który w odpowiedni sposób napina skórę, pobudzając elastynę i kolagen do produkcji, redukując drobne zmarszczki, przebarwienia czy naczynia krwionośne.

banner_billboard

SKINMED
al. gen. Józefa Hallera 94/1 - ,,Ogrody Hallera"
Wrocław
Do Państwa dyspozycji miejsce postojowe nr 10,
oznaczone blokadą, najbliżej trawnika.
tel. 693 285 850
Copyright © 2015 SKINMED
al. gen. Józefa Hallera 94/1 53-324 Wrocław
+48 693 285 850
Wszelkie prawa zastrzeżone © Internetica 2015.
Projekt i wykonanie - internetica.pl