Endermologie

Odchudzanie

Odchudzanie we Wrocławiu

SkinMed we Wrocławiu proponuje Państwu pomoc w uzyskaniu wymarzonej sylwetki oraz w odchudzaniu. Dążenie do niej zawsze było, jest i będzie celem każdego człowieka. Jednak jej uzyskanie, a w konsekwencji utrzymanie to już zupełnie inne zagadnienie, niejednokrotnie związane z pogarszającym się stanem zdrowia, starzeniem się organizmu i otoczeniem.

Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów w oparciu o dynamicznie rozwijający się rynek stworzyliśmy ofertę w skład, której wchodzą techniki pozwalające na uzyskanie lepszej sylwetki.

Proponujemy konkretnie programy: Cellulit StopCellulit Fix oraz program na odchudzanie, składające się z odpowiedniej diety, zestawu ćwiczeń, dobranego indywidualnie do potrzeb, a wykonywanego pod okiem trenera personalnego oraz serii zabiegów na ciało.

Zabiegi te wykonywane są przy pomocy najnowocześniejszego sprzętu do masażu podciśnieniowego Icoone. Masaż jest niezbędnym i koniecznym elementem poprawy jędrności i elastyczności skóry.

Decydując się na przyjście do SkinMed mogą Państwo liczyć na indywidualne podejście i efektywne wsparcie zespołu specjalistów, których celem jest działanie na trzech płaszczyznach równocześnie:

Dieta odchudzająca

1-szą bardzo ważną płaszczyzną jest dieta, która pomaga w utracie zbędnych kilogramów.

Zespół SkinMedu zaangażowany w pracę z Państwem, stara się zmienić sposób żywienia, na który bezpośredni wpływ mają takie czynniki Jak: nawyki żywieniowe, zwyczaje rodzinne, zwyczaje kulturowe, przyzwyczajenia, stres. Wszystkie te elementy wpływają na wybór sposobu żywienia, zmianę stylu życia, zwiększoną aktywność fizyczną i unikanie sytuacji stresowych.

,, Żywność może być lekiem, a lek był żywnością” Hipokrates (460-377 p. n. e)

Wysiłek fizyczny

2-gą płaszczyzną jest wysiłek fizyczny, który w bezpośredni sposób przyczyni się do utrzymania Państwa w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej przed długi czas.

Dzięki serii specjalnie dobranych treningów pobudzimy nasz organizm do efektywnej pracy, a spersonalizowany trening, mający na celu stymulację odpowiednich partii mięśniowych sprawi, że nasz organizm nauczy się korzystać z różnych źródeł energetycznych: kreatyny, glikogenu czy wolnych kwasów tłuszczowych.

Zabiegi modelujące sylwetkę

3-cią płaszczyzną są zabiegi modelujące sylwetkę.

Odchudzanie – skuteczne odchudzanie bez zabiegów na ciało, zabiegów antycellulitowych, drenażu limfatycznego nie jest kompletne ponieważ sami nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z luźną skórą, obrzękami czy zastojami limfatycznymi.

Od czego zacząć?

W tym celu zachęcamy do umówienia 1-szej bezpłatnej wizyty, na którym ustalony zostanie:

1. Cel, do którego dążymy
2. Realny czas realizacji tego celu
3. Plan działania
4. Harmonogram zajęć

Naszym celem jest przekazanie wskazówek, ułożenie planu treningowego i diety oraz Państwa całkowita satysfakcja! Ponieważ Państwa sukces jest Naszym sukcesem.

Jak działamy?

Celem 1-szego spotkania jest ułożenie 14 dniowego planu: dietetycznego, ćwiczeń fizycznych i zabiegowego.

Otrzymujecie Państwo dietę i umawiacie się na dwa (2×14 dni) indywidualne spotkania z trenerem personalnym, pod czujnym okiem, którego przeprowadzacie zostaną dwa treningi personalne oraz otrzymacie Państwo rozpisany, indywidualny plan treningowy na pozostałe dni w pakiecie dodatkowo przewidziany jest bezpłatny zabieg na ciało ( 1×14 dni).

Jak rozpocząć odchudzanie:

1. 1-sza wizyta w naszym centrum jest bezpłatna
2. Przeprowadzamy analizę składu ciała przy pomocy BIO, obejmującą : masę ciała, BMR, FAT, PPM, BMI, MM, BM, TBW, FM,FFM, WHR,
3. Przeprowadzamy analizę przyniesionych przez Państwa badań: lipidogram, ALAT, ASPAT, badania krwi, morfologia, glukoza na czczo.
4. 4 tygodnie odchudzania to koszt tylko 500 zł!!!

W okresie 4 tygodni otrzymujecie Państwo:

– dietę ułożoną specjalnie do waszych potrzeb i zmienianą po 14 dniach
– 4 indywidualne spotkania z trenerem personalnym
– 2 specjalistyczne zabiegi Icoone.

W celu umówienia się na wizytę prosimy o kontakt telefoniczny pod nr telefonu 693 285 850