GEM-IPL Depilacja laserowa

GEM-IPL Depilacja laserowa

Opis zabiegu
GEM-PL to skuteczna metoda walki z niechcianym owłosieniem. Polega ona na emitowaniu przez urządzenie światła, które w połączeniu z odpowiednią długością fali , skutecznie uszkadza mieszki włosowe, co zapobiega ich odrastaniu. Zabieg jest bezpieczny i skuteczny.
Cel zabiegu
Jest uszkodzenie mieszka włosowego, co w konsekwencji prowadzi do pozbycia się włosów. Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny (w neuralgicznych miejscach naszego ciała, można odczuwać wzmożone ciepło), które jednak ustępuje w tym samym dniu.
Przeciwwskazania:
– ciąża, karmienie piersią
– świeża opalenizna
– stany zapalne skóry
– przyjmowanie leków i ziół fotouczulających np. dziurawiec, nagietek (należy zrezygnować z ich przyjmowania już 3 tygodnie wcześniej)
– stosowanie kremów z witaminą C i retinolem (należy zrezygnować z ich stosowania już 3 tygodnie wcześniej)
– cukrzyca
– zaburzenia krzepnięcia
– spożywanie alkoholu 24 h przed zabiegiem
– bielactwo
– łaszczyca
Dla kogo
Dla wszystkich, którzy pragną pozbyć się niechcianego owłosienia.
Jak wygląda zabieg
Po wcześniejszym, starannym przygotowaniu się pacjenta, ciało pokrywane jest żelem do USG, głowica zabiegowa przykładana jest do skóry i zgodnie z zaleconymi schematami zabiegowymi, poddawane są epilacji poszczególne obszary zabiegowe.
Ile zabiegów należy przeprowadzić
Zaleca się wykonanie serii zabiegów, obejmujących 4 zabiegi, przeprowadzane w odstępach co 6-12 tygodni.
Zalecenia po zabiegowe
W czasie wykonywanej serii zabiegów, prosimy o nie korzystanie z solarium i kąpieli słonecznych!
A także nie przyjmowania ziół i leków fotouczulających oraz nie stosowanie preparatów zawierających witaminę C oraz uważne zapoznanie się z listą przeciwwskazań zabiegowych.
Mikrodermabrazja
Opis zabiegu:
To krótki, bezbolesny, bezinwazyjny, regenerujący i odmładzający skórę zabieg, polegający na ścieraniu martwych komórek naskórka przy pomocy głowic diamentowych. Zabieg ten poprzez swoją prostotę i efektywność nie wymaga od pacjenta żadnych specjalnych przygotowań i nie powoduje uczuleń, a jednocześnie bardzo skutecznie przyczynia się do poprawy wyglądu skóry.
Cel zabiegu:
Celem jest usunięcie warstwy rogowej, stymulacja naskórka, poprawa mikrokrążenia i zwiększenie absorpcji składników aktywnych. Działanie ma na celu oczyszczenie i pogrubienie skóry, zwiększenie syntezy elastyny i kolagenu oraz spłycenie blizn i zmarszczek.
Efekt zabiegu
To gładka, oczyszczona i odmłodzona skóra, która efektywniej absorbuje substancje odżywcze.
Dla kogo?
Zabieg polecany wszystkich, pragnącym skutecznie odmłodzić skórę, zlikwidować płytkie zmarszczki, suchość skóry, rozszerzone pory, szorstki, zrogowaciały naskórek, borykających się z bliznami przerostowymi i zanikowymi oraz rozstępami, a także pragnącym przygotować skórę do dalszych zabiegów anty-aging.