Icoone drenaż limfatyczny

Icoone drenaż limfatyczny

Drenaż to najskuteczniejsza forma leczenia obrzęków ponieważ celem takiego masażu jest przepchnięcie nagromadzonego pod skórą płynu i zlikwidowanie obrzęku przy jednoczesnej poprawie krążenia chłonki.

Drenaż likwiduje powstałe zastoje, a także zapobiega powstawaniu nowych. A możliwości techniczne Icoona podciśnienie i rytmika pozwalają na spotęgowanie efektów zabiegowych.

Masaż po liposukcji brzucha

Urządzenie to jest wykorzystywane przed i po liposukcji, np. brzucha, pozwala na pracę przy bliznach paparzeniowych i pooperacyjnych, a także dedykowane jest kobietom po poradach, które chciałyby odzyskać formę.

Icoonezabiegi modelujące sylwetkę

Technologia zastosowana w Icoone pozwala na przełom w kształtowaniu sylwetki, a także walce z niechcianym tłuszczem, cellulitem, i wiotką skórą, bólami mięśniowymi, zniwelowaniem napięcia mięśniowego czy też sztywności mięśni.

Iccone zabieg dla mężczyzn

Z zabiegu Iccone mogą skorzystać Panie, także Panowie ponieważ zabieg ten pozwoli na efektywną pracę na brzuch i mięśniu piersiowym i twarzy poprawiając jej owal i niwelując oznaki zmęczenia ponieważ jest to skuteczny zabieg anty-aging.

Icoone zabieg dla amatorów i sportowców

Aktywność fizyczna pozwala nie tylko na redukcję stresu ale także dotlenienie organizmu oraz usprawnienie układu motorycznego. Dlatego ważnym elementem wysiłku fizycznego jest rozgrzewka mająca na celu dotlenienie i głęboką stymulację mięśni.

Pomoże nam w tym Icoone, skutecznie przygotuje do bezpiecznego uprawiania sportów sezonowych takich jak narty, snowbord, kiteserfing czy też windserfing.

Icoone masaż rehabilitacyjny

Masaż przy pomocy Icoona wpływa na układ krążenia, oddechowy, a także przeminę materii.