Icoone zabiegi na ciało

Icoone

Zabieg składa się z BASIC 20 min programu podstawowego, który obejmuje masaż całego ciała (dobranego indywidualnie do potrzeb terapeutycznych pacjenta) + FOKUS 10 min zlokalizowanego programu, którego celem jest opracowanie neuralgicznych partii ciała (także dopasowanych indywidualnie po wcześniejszej konsultacji). Maksymalny czas zabiegu to 60 min i pozwala to na wykonanie programu podstawowego BASIC+ 4x FOCUS. Dla osiągnięcia długotrwałych efektów proponujemy wykonać 10-15 zabiegów Icoone co 2 lub 3 dni.

Badania kliniczne

Badani kliniczne zostały przeprowadzone na wielu prestiżowych Uniwersytetach . Jednak szczególnie interesujące okazały się badania przeprowadzone pod przewodnictwem prof. Scuderii, które wykazały niezwykłą efektywność stymulacji mikrostrukturalnej w stosunku do innych technik wykorzystujących podciśnienie.

Zabieg przeznaczony dla

Osób pragnących wymodelować sylwetkę, poprawić jędrność i elastyczność skóry, walczących z cellulitem i zlokalizowanym tłuszczem. Rozbudowany panel zabiegów medycznych pozwala na skierowane oferty zabiegowej do osób mających problemy z obrzękami limfatycznymi, zatrzymujących nadmiernie wodę w organizmie, przed i po zabiegach liposukcji, posiadającymi blizny pooparzeniowe i pooperacyjne, borykających z się z bólami mięśniowymi pleców, karku, cierpiącymi na zaparcia, osobami po złamaniach, uprawiającym amatorsko i wyczynowo sport, a także wszystkim tym, którzy uprawiają wyczynowo i amatorsko sport i poszukują zabiegu, który ukoi ciało.

Efekty zabiegowe

– redukcja cellulitu

– redukcja miejscowych złogów tłuszczu

– przywrócenie jędrności i elastyczności poprzez poprawę napięcia i odżywienie skóry

– drenaż limfatyczny

– zmniejszenie obwodów

– redukcja bóli mięśniowych i stawowych

– redukcja nadmiernego napięcia mięśniowego

Przeciwskazania do zabiegu

– ciąża wyjątek stanowią nogi, które można poddać zabiegowi w celu np. redukcji obrzęków

– choroby nowotworowe

– łuszczyca w fazie zapalnej

– przepuklina

– choroby nerek i wątroby-przerwanie ciągłości skóry

– infekcje skórne

Częstotliwość wykonywania zabiegu

Najlepsze efekty terapeutyczne przynosi seria zabiegów, która obejmuje od 5-10 zabiegów wykonywanych w odstępach 2-3 dniowych. Następnie w celu podtrzymania efektów zabiegowych proponujemy wykonanie 1 zabiegu w miesiącu.