Program cellulit STOP

Program Cellulit STOP składa się z:
– 10 zabiegów Icoone z 3 focusami
– 10 treningów z trenerem personalnym
– Ułożenia diety
– Ciągłego monitorowania i koordynowania programu.

Charakterystyka cellulitu
Cellulit, skórka pomarańczowa to schorzenie, które jest jedną z najczęstszych dolegliwości XX w. Powstaje on w wyniku z nieprawidłowego rozmieszczenia tkanki tłuszczowej połączonej z obrzękowo-włóknistymi zmianami. Atakuje takie obszary naszego ciała jak biodra, pośladki, uda, brzuch, ramiona. Spowodowane jest ono zaburzeniami układu limfatycznego oraz problemami krążeniowymi. Jest problemem złożonym, który wymaga skomasowanych działań i wielotorowego podejścia do problemu i wymaga, zmiany trybu życia i sposobu odżywiania, regularnej aktywności fizycznej. Działania te wsparte przez zabiegi antycelullitowe przyczynią się skutecznej redukcji cellulitu i przyczynią do poprawy skóry oraz utrzymania zdrowia na długi czas.
Zabiegi antycellulitowe wykonywane na cellulit:
– przyczynią się do zredukowania cellulitu I, II, III stopnia
– pozwolą na pozbycie się nadmiaru wody i toksyn z organizmu
– poprzez przeprowadzenie drenażu limfatycznego pobudzą cyrkulację krwi i limfy
– zwiększą metabolizm tkanki tłuszczowej
– zwiększą absorbcje składników aktywnych przenikających w głąb skóry
– wymodelują sylwetkę
– ujędrnią i uelastycznią skórę
Jak się pozbyć cellulitu
Już sama chęć pozbycia się tego problemu skórnego jest wartością dodaną. A dodatkowo pomóc nam w tym mogą:
– zmiana trybu życia
– regularna aktywność fizyczna
– stosowanie odpowiedniej diety
Zabiegi antycellulitowe, które w efektywny sposób przyczynią się do walki z tego typu problemami natury estetycznej i terapeutycznej. W celu pomocy w walce z tym nieestetycznym problemem skórnym, przygotowaliśmy program Cellulit STOP.
Dla kogo został stworzony program Cellulit STOP
Dla wszystkich, którzy pomimo wielu diet i często podejmowanych działań prewencyjnych nie zdołali poradzić sobie z tym problemem.
Co nam da udział w tym programie
Pozwoli na pozbycie się zbędnych kg, przyczyni się do efektywnego oczyszczenia organizmu z toksyn i nadmiaru wody oraz poprawy jędrności i elastyczności skóry, a w efekcie nauczy systematyczności i wrażliwości na bodźce i sygnały, które wysyła nam własne ciało.
Co nam w tym pomoże
Analiza składu masy ciała czyli kluczowy instrument w walce z niechcianymi kilogramami, który dostarczy niezbędnych informacji o naszym ciele, a głównie poinformuje nas o: procentowej ilości tkanki tłuszczowej, zawartości wody w organizmie, ilości tkanki mięśniowej, wadze kości, określi BMI, właściwą masę ciała oraz ilość kilogramów koniecznych do zrzucenia bądź przytycia. Wszystkie te działania mają na celu poprawę naszego wizerunku, ale przede wszystkim mają zainicjować sieć zmian zewnętrznych jak i wewnętrznych, które pomogą nam w zachowaniu równowagi pomiędzy zdrowym ciałem i duchem, a także pozwolą cieszyć się zdrowiem i zgrabną sylwetką przez długie lata. Wszystkie powyżej przedstawione parametry zostaną określone na podstawie Body Analizera oraz adypometru.
Jak działa Body Analizer
Jest to urządzenie stworzone z myślą o dogłębnej analizie ciała, która odbywa się przy wykorzystaniu oporu elektrycznego tkanek organizmu (inpedencja), dokonywanego przy pomocy sygnału elektrycznego o bardzo niskim stężeniu. Badanie jest bezpieczne i zupełne bezbolesne.
Jakie jeszcze zalecenia zabiegowe są konieczne do wdrożenia, aby program Cellulit STOP był skuteczny
Wskazane jest aby pacjent wdrożył w życie dietę (własną, gotową – udostępnianą przez nas, bądź ułożoną przez dietetyka), która będzie miała na celu detoksykację oraz zindywidualizowane potrzeby pacjenta, wypijał 2 l wody dziennie w celu odpowiedniego nawodnienia organizmu.
Do czego przyczyniają się zalecenia zabiegowe
Zalecenia zabiegowe mają za zadanie wspomóc prace naszego organizmu w procesie oczyszczania i regeneracji, utrzymania jędrnej i elastycznej skóry aby cieszyć się nią i nienagannym ciałem przez długie lata.
Czy konieczny jest wysiłek fizyczny
Oczywiście, to kluczowy i nierozerwalny składnik programu Cellulit STOP, który uwzględniając wcześniejsze pomiary składu ciała, biorąc pod uwagę schorzenia, uwzględniając rodzaj wykonywanej przez nas pracy oraz wiek, przyczyni się do dopasowania do naszych potrzeb ćwiczeń, które sami będziemy mogli wykonywać z zaciszu domowym, siłowni, plenerze bądź zdecydujemy się na pomoc i doświadczenie trenera osobistego, który pomoże nam w osiągnięciu wyznaczonego celu.
Komu dedykowany jest program Cellulit STOP
Program dedykowany jest wszystkim tym, którzy postanowili coś zmienić w swoim życiu. Pierwszym etapem tych zmian jest zmiana ciała, która w efektywny sposób wpłynie na poprawę fizyczną i psychiczną. Następnym etapem jest trwała adaptacja zdrowego styl życia, który być może ochroni nas przed chorobami metabolicznymi, do których zaliczyć możemy cukrzyce, dnę moczanową, kamice żółciową czy chorą wątrobę i pomoże nam cieszyć się zdrowiem przez długie lata. Wszystkim Państwu życzymy powodzenia i wytrwałości w osiągnięciu wymarzonego celu.