Psychodietetyk

Psychodietetyk we Wrocławiu

Odchudzanie to nierzadko skomplikowany proces, który rozpoczyna się w głowie. Odżywianie człowieka jest nieodłącznym elementem dobrostanu psychofizycznego, stresem oraz odczuwanymi emocjami. Psychodietetyka to nauka zajmująca się opisem wielowymiarowości zaburzeń odżywiania oraz pomocą osobom, które chcą nie tylko schudnąć, ale wejść w ten nowy etap życia z głową.  Zapraszamy do gabinetu SkinMed we Wrocławiu.

Kim jest psychodietetyk?

Psychodietetyk to specjalista wspomagający proces zmiany nawyków żywieniowych, redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej, zwiększanie motywacji oraz zmianę postrzegania obrazu własnego ciała. Nadwaga i złe nawyki żywieniowe bardzo często związane są z procesami psychicznymi, dlatego taka osoba pomoże w walce nie tylko o doskonałe ciało, ale również o zdrowy, pozbawiony kompleksów umysł. To psychodietetyk analizuje dotychczasowe żywienie i składnia do refleksji zmierzającej ku zmianom. Z pomocy psychodietetyka powinny korzystać nie tylko osoby otyłe, ale również osoby z niedowagą, gdyż zbyt niskie BMI może powodować szereg chorób wewnętrznych, zmiany hormonalne oraz złe samopoczucie.

Kto powinien korzystać z pomocy psychodietetyka?

W takich miastach, jak na przykład Wrocław bez trudu dostrzec można bieg codziennego życia. Ludzie się spieszą, nie mają czasu na przyjemności i sfrustrowani są nie tylko swoim wyglądem, ale również swoim zachowaniem. Właśnie naprzeciw oczekiwaniom takich osób wychodzą psychodietetycy, którzy wytyczają drogę zmierzającą do zmian. Psychodietetyk to specjalista, który z pewnością pomoże w uzyskaniu celów osobom borykającym się z zaburzeniami odżywiania, takimi jak kompulsywne objadanie, otyłość, czy anoreksja. Każda z tych chorób odbija się nie tylko na wyglądzie ciała, ale również na funkcjonowaniu psychiki. Z tego powodu powstał zawód psychodietetyka, aby oferowane usługi mogły być kompleksowe i przynosić doskonałe efekty. Tak więc psychodietetyk to specjalista, który pomaga osobom:

 • Cierpiącym z powodu anoreksji,
 • będącym na najlepszej drodze do uzyskania nadwagi lub niedowagi,
 • które nie potrafią zrzucić tkanki tłuszczowej mimo wielu podejmowanych wcześniej prób,
 • które chcą zmienić swoje życie i sposób żywienia,
 • cierpiącym na zaburzenia odżywiania,
 • które nie akceptują swojego wyglądu.

Gdzie znaleźć dobrego psychodietetyka?

W mieście, takim jak Wrocław, bez trudu można znaleźć doświadczonego fachowca, który w kompetentny sposób pozwoli zawalczyć o lepszą figurę i stan psychiczny. W naszych gabinetach SkinMed marzenia o doskonałej figurze mogą się spełnić! Stawiamy na profesjonalizm i doskonałą jakość oferowanych usług. Dobry psychodietetyk to osoba empatyczna i wyrozumiałą, ale przede wszystkim kompetentna.

Oferta SkinMed

Jeżeli chcą Państwo zmienić swoje życie i stracić kilogramy w taki sposób, aby proces ten był przyjemny i skuteczny, zapraszamy do SkinMed, gdzie sztab specjalistów zadba o Państwa potrzeby i pomoże uzyskać ustanowione cele. Miejscem lokalizacji naszego gabinetu jest Wrocław, dlatego osoby z tego miasta lub okolic z pewnością docenią możliwość skorzystania z tak kompleksowych i profesjonalnych usług. Naszym głównym celem jest stworzenie indywidualnego planu zabiegowego, który pozwoli na osiągnięcie zamierzonych przez pacjenta celów. Nasze gabinety to miejsce relaksu, odpoczynku i dobrej energii. Oferujemy szereg zabiegów na ciało, takich jak Icoone, czy GEM-IPL, zabiegi na twarz, jak Icoone na twarz i fotoodmładzanie oraz pomoc specjalisty, jakim jest psychodietetyk, aby marzenie o szczupłej i pięknej sylwetce mogła spełnić każda osoba.

Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie:

 • odchudzanie
 • zabiegi antycellulitowe
 • icoone
 • endermologia
 • dieta odchudzająca
 • masaż po liposukcji

Psychodietetyk we Wrocławiu. Zapraszamy do naszej firmy na porady naszego specjalisty.